Ana Sayfa

Yeni Eklenen Firmalar

En Popüler Firmalar

Sponsor Firmalar

Kadıköy'ü Tanıyalım

İletişim

   
          

    Sponsor Firmalarımız : MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ - hepsi - 02163488072

 RINO MED BURUN ESTETİĞİ MERKEZİ
 

Yetkili Kişi :  Op.Dr.Hasan Poyraz
Adres :  Koşuyolu Cad.No:114 Koşuyolu/İstanbul
İlçe/Semt :  Koşuyolu
Tel :  02163402808
Tel 2 :  05326052505
Web Adresi :

 http://

E-Posta :  

   

Op. Dr. Hasan Poyraz
1979 Yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Hasan Poyraz, 1983-1987 yıllarında İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesinde Kulak-Burun-Boğaz hastalıkları dalında uzmanlık eğitimi almıştır. 10 Yıl boyunca İstanbul, Beykoz Devlet Hastanesinde Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca 1988 yılından beri özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. Op. Dr. Hasan Poyraz Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları teşhis ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra 1987 yılından beri Burun Estetiği (Rinoplasti) konusunda da yoğun pratiğe sahiptir.
  

 
 
 Bu Firmaya E-Posta Gönderin  Toplam 797 Kez Görüntülendi.
 
Bu Firma İçin İlk Yorumu Siz Yapın!
 

 
[ Yorum Ekle ]
 

 
 

WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK İÇİN 10 SEBEP

 

1 - Bir Web Sayfası sadece onu okumak isteyen "hedef kitle"ye ulaşır.
2 - Web sayfası etkileşimli bir projedir. Kullanıcının o web sayfasına bağlanmasının tek nedeni, o konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmaktır
3 - İyi hazırlanmış bir web sayfası kişiyi araştırmaya teşvik eder.
4 - Sayfalarınız zamanın da etkisiyle yeniliklere uğrayacaktır. (Böylece sizin de bu piyasa yeniliklerini kullanıcıya tanıtma şansınız olacak)
5 - Sizin devamlı bir uğraş içinde olmanıza gerek yok web sayfalarınız 24 saat boyunca tüm dünyaya açık olacak ve müşterilere "etkileşimli" bir hizmet verecektir.
6 - Web sayfalarınızın kaderi diğer medyalar gibi bir çöp kutusunda sonlanmaz çünkü onlar "Sonsuza kadar kullanılabilecek" şekilde yaratılmıştır.
7 - Web sitenizi kullanarak, hiçbir ek masraf yapmadan aynı anda binlerce müşteriye hizmet verebilir, bir çok yeni müşteriye de sahip olursunuz.
8 - Web siteniz sayesinde tüm dünyaya dağılmış hedef kitlenize kendinizi tanıtır, ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. İnternet'te on-line (kesintisiz) olarak hizmetlerinizi ve ürünlerinizi pazarlar, SATIŞ yapabilirsiniz.
9 - Web siteniz yani global ofisiniz 7gün 24 saat aralıksız çalışır. (Ek mesai ücretleri ödemeniz gerekmez.)
10 - Müşterileriniz istedikleri bilgilere ulaşmak için nereye, kime başvuracaklarını düşünmezler. Oturdukları yerden bir adım atmadan istediklerine anında sahip olurlar.

DİNAMİK WEB SAYFASI NEDİR ?  

Dinamik sayfalar içindeki bilgilerin yetkili kişilerce kolayca değiştirilebileceği, içeriği bir veritabanından alınan sayfalardır. Statik sayfaların aksine değişiklik yapan kişinin yeniden tasarım yapması veya HTML kodundan anlaması gerekmez. Veritabanındaki bilgilerin güncellenmesi ile sitenin içeriği değişir.

DİNAMİK WEB SAYFASINI NASIL GÜNCELLEYEBİLİRİM ?

Dinamik sayfalar site yönetim modülü aracılığı ile güncellenir. Bu modul aynen bir program gibi, sizi yönlendirir ve hata yapmanızı engeller. Sizden gerekli değişiklik için yeterli derecede bilgi aldıktan sonra siteniz yeni haliyle kullanıcıların karşısına çıkar.

NEDEN DİNAMİK SAYFALAR ?

Dinamik web sayfaları sayesinde siteniz hiçbir zaman eskimez. Şu anda Internetteki sitelerin büyük çoğunluğu aylar, hatta yıllar önce girirlmiş bilgiler içermektedir. Firma sayfaları 3 sezon önceki katalogları ile çalışmaya devam etmektedir. Dinamik sayfalar sayesinde, yeni ürünlerinizi sadece bir kaç tuşa basarak yayınlayabilirsiniz. İsterseniz yeni ürünlerinizin resimlerini bile sadece bir tuşa basarak Internette son derece şık bir tasarımın içinde yayınlayabilirsiniz.

DİNAMİK WEB SAYFALARI ile NE YAPABİLİRİM ?

Dinamik ürün listesi veya katalog yayınlayabilirsiniz. - İstediğiniz zaman ürünlerinizin fiyatlarını değiştirebilirisiniz. - Dinamik referans listesi oluşturup, sürekli güncelleyebilirsiniz. - Müşterilerinize kampanyalarınızı anında duyurursunuz. - Ürünleriniz üzerinde arama motoru çalıştırıp, ziyaretcilerinizin anahtar kelimelerle istediği özellikteki ürüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz. - Anketler oluşturup, ziyaretçilerin görüşlerini alabilirsiniz. - Kontrolün sizde olması ile firmaya/kişiye bağımlılığınızın olmaması.

WEB SİTESİ TASARIMI NASIL YAPILIYOR ?

Eposta ve/veya telefon görüşmesi ile sizden aldığımız web sitesi tasarımı çalışmasına ait bilgiler doğrultusunda size bir fiyat teklifi hazırlanarak fax veya eposta yolu ile size iletilmektedir. Gerekirse veya sizin talebiniz doğrultusunda sizinle daha sonra detaylı ikinci bir görüşme yapılmaktadır.

Sizin fiyat teklifimizi uygun bulmanız durumunda; sözleşme yapmak, tasarım çalışmasına başlayabilmek için sizden gerekli bilgileri almak için ikinci bir görüşme yapılmaktadır. Şehir dışındaki müşterilerimizle bu görüşmeler telefon ve eposta yoluyla yapılmaktadır. Bu tür çalışmalarda mesafenin önemi yoktur.

Görüşmelerde web sitesi tasarımı çalışması için gerekli logo, slogan, ürün bilgileri, referanslara ilişkin bilgiler, firma bilgileri vb. gerekli bilgileri sizden temin ettikten sonra tasarım çalışmasına başlanmaktadır.

Sözleşmenin yapılmasına müteakip, vakit kaybetmeksizin bir yapım aşamasında sayfası oluşturularak web alanınıza yayınlanmaktadır. Web sitesi çalışması sona erene kadar sitenizi ziyaret edenlerin size ulaşabilmeleri sağlanmış olacaktır. O andan itibaren alan adınız ve emailleriniz çalışmaya başlamış olacaktır.

Sizin görüş ve önerileriniz doğrultusunda yapılan çalışmaları kendi alan adımız altında size için açılan geçici bir alanda (Ör: http://www.sitem.com/deneme/) yayınlamaktayız. Bu sayede nerede olursanız olun web sitenizin tasarımına ilişkin çalışmaları her an takip edebilir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Tasarım çalışması bittikten sonra sizin onaylamanız durumunda web sitenize ait dosyalar sizin alan adınıza yayınlanacaktır. Ve web siteniz yayınlanmaya başlayacaktır.

Daha önce alan adı tescili yaptırmamış müşterilerimizin öncelikle alan adı tescili yaptırmaları gerekmektedir. Alan adı sizin internetteki isminiz-ünvanınızdır.

Alan adı tesciline müteakip web hosting hizmeti almanız gerekmektedir. Web hosting hizmeti ile alan adınız ve eposta adresleriniz çalışmaya başlayacaktır. Web sitenizin ve eposta adreslerinizin çalışmaya başlayabilmesi için alan adı tescili ve web hosting hizmeti almanız gerekmektedir.

Daha önce yaptığınız veya yaptırdığınız bir web sitesi yoksa; web sitesi tasarımı çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Web Sitesi tasarımı çalışması hakkında bilgi/fiyat talebi için

Lütfen İletişim Formumuzu doldurun yada bizi arayın 0 545 663 71 60

 

 
 

 

 

Sitemizi Nerden Duydunuz
16.08.2008
# Toplam Oy: 56
Arkadaşımdan (%12) 7
Gazeteden (%5) 3
Google'dan (%78) 44
Mail İle (%3) 2
Diğer Anketler

Kadikoyrehberi.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Bugün Ziyaretçi:1604  
Toplam Ziyaretçi:1624380  
IP Numaranız:54.205.130.92

  Online: 571

 

 Kadikoyrerehberimiz.com 
 


   Sponsor Firmalarımız : PRESTİJ KUAFÖR MUSTAFA - Koşuyolu - 02163271074
 Gündem
 Kadikoyrehberimiz.com
 


Bu site Şehir Rerhberi v.2.0 hazırlanmıştır.